Chutor Kozacki
Chutor Kozacki
Chutor Kozacki

Program lojalnościowy

Program lojalnościowy

Regulamin Programu Lojalnościowego

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Niniejszy Regulamin określa warunki udziału w Programie lojalnościowym Chutoru Kozackiego (zwany dalej Kartą Stałego Klienta) oraz zasady jego działania.
 2. Program Lojalnościowy skierowany jest do osób fizycznych, będących Gośćmi hotelu. Ma na celu nagradzanie stałych klientów i gości preferencyjnym rabatem.
 3. Organizatorem Programu Lojalnościowego Karty Stałego Klienta jest Chutor Kozacki, ZDZISŁAW SZYMULAŃSKI M.L.S. IMPORT - EXPORT PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE, Łukowe 105, 38-540 Zagórz.

II. WARUNKI PRZYSTĄPIENIA I UCZESTNICTWA W PROGRANIE

 1. W Programie Lojalnościowym może wziąć udział osoba fizyczna, pełnoletnia, będąca Gościem hotelu, która złożyła deklaracje uczestnictwa w Programie Lojalnościowym oraz wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów związanych z realizacją założeń Programu Lojalnościowego Karta Stałego Klienta.
 2. Potwierdzeniem przystąpienia Gościa do Programu Lojalnościowego jest imiennie podpisana karta, która może być używana jedynie przez jego właściciela, zwanego uczestnikiem Programu Lojalnościowego.
 3. Jeden Gość może posiadać wyłącznie jedną kartę lojalnościową.
 4. Rabat wynikający z nadanego statusu uczestnika programu lojalnościowego obejmuje jedynie osobę, która jest posiadaczem karty
 5. Rabaty wynikające z nadanego statusu uczestnika programu lojalnościowego nie obejmują imprez okolicznościowych, imprez firmowych, konferencji czy wesel.
 6. W przypadku, gdy, klient dokonuje płatności samodzielnie lub firma płaci za jego nocleg, rabat naliczany jest osobie, która fizycznie korzysta z obiektu.
 7. Usługi hotelowe oraz restauracyjne upoważniają do rabatu w wysokości 10% na wszystkie usługi świadczone przez hotel.
 8. Warunkiem uzyskania uzyskania rabatu jest trzykrotny pobyt w hotelu Chutor Kozacki, obejmujący przynajmniej jedną dobę.

 

Do zobaczenia.

Chutor Kozacki
Program lojalnościowy
Program lojalnościowy
Weekend w siodle
Weekend w siodle
Pakiet rodzinny
Pakiet rodzinny
Zamknij
Polityka prywatności
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje te wykorzystywane są tylko do celów statystycznych w celu usprawnienia działania serwisu.
Zaakceptuj Zaakceptuj