Chutor Kozacki
Chutor Kozacki

Hotel Chutor Kozacki to 3-gwiazdkowy obiekt w miejscowości Łukowe w Bieszczadach z klimatyzowanymi pokojami z bezpłatnym WiFi i telewizorem z płaskim ekranem. Oferuje on strefę SPA, bilard, hotelową restaurację, duży bezpłatny parking i wiata grillową. 

Imprezy integracyjne

Zorganizujemy imprezę integracyjną dla Twojej firmy. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i do każdego zlecenia podchodzimy w indywidalny sposób. Jeśli szukasz miejsca, w którym możecie czuć się swobodnie i dobrze się bawić, to jest to idealne miejsce dla Ciebie. Uroczysty bankiet, zabawa z DJ, grill pod Kozacką Wiatą, a później relaks w strefie SPA? Czekamy na Twoje propozycje.

Zrób rezerwację
Imprezy integracyjne

Konferencje

Do dyspozycji oddajemy klimatyzowaną salę konferencyjną z pełnym wyposażeniem multimedialnym i dostępem do internetu. Możesz u nas zorganizować dowolne szkolenie, warsztat czy konferencję biznesową.

Sala 135 m2
Maksymalna liczba osób: 90
Zrób rezerwację
Konferencje

Biesiada kozacka

Oferta przeznaczona jest dla grup zorganizowanych i firm, dostępna na zamówienie oraz jako usługa cateringu w terenie. Program biesiady składa się z muzyki inspirowanej tradycyjnymi melodiami staropolskimi i kozackimi, wspólnych pląsów przy żywiołowej muzyce słowiańskiej, nauki śpiewu starych i urokliwych pieśni i piosenek staropolskich i kozackich, pojedynków na szable, szpady i rapiery, historycznych quizów na wesoło, legend o duchach, rycerzach, dziewicach i innych, sprawnościowych konkursów z nagrodami oraz ciekawostek heraldycznych.

Zrób rezerwację
Biesiada kozacka

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego hotelu, oferty czy rezerwacji, zachęcamy Cię do skorzystania z formularza kontaktowego.

Wypełnij go, podając swoje dane kontaktowe i opisując swoją prośbę lub pytanie. Odpowiemy jak najszybciej.

Formularz kontaktowy - Chutor Kozacki
Formularz kontaktowy
WYŚLIJ
Dla grup
Zamknij
Polityka prywatności
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje te wykorzystywane są tylko do celów statystycznych w celu usprawnienia działania serwisu.
Zaakceptuj Zaakceptuj